Cześć

Zapraszam nowe osoby zapisujące sie na forum o napisanie kilka słów o sobie aby nie było niepotrzebnych pytań w innych działach tematycznych.

Moderatorzy: Sawicz, Xlem, Drzemi

Awatar użytkownika
galeb
Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2010, 18:51
gadu: 0

Cześć

Post autor: galeb »

Witam serdecznie wszystkich, którzy jeszcze tutaj zaglądają. Konto założyłem kiedy forum jeszcze prężnie działało :) w 2010 roku ale do dziś go nie aktywowałem . To drugie forum na którym się zarejestrowałem, to moja wielka miłość Chorwacja czyli forum Cro.pl .Zaglądam tutaj prawie codziennie i szkoda że w zasadzie nic się nie dzieje. Argumentem żeby się "objawić" jest wyjątkowe - pierwsze w Polsce wydarzenie, czyli Nato Tiger Meet. Mam prawie 50 lat i od 1971 roku mieszkałem na "Starołenie" więc z lotniskiem związany jestem od dziecka. Często jak był wschodni wiatr, chodziliśmy z kumplami ( i piwem dla żołnierzy) przez dziury w płocie, na lotnisko - do czerwonych latarni :) na Ziłach i z rozdziawioną gębą do późna oglądaliśmy lądowania. Ten konik pozostał mi do dzisiaj, interesuję się nadal lotnictwem i wszystkim co z nim związane. Trochę fotografuję, ale nie na tyle dobrze aby się tym chwalić i nie jest to fałszywa skromność, tylko fakt. Jeszcze raz wszystkich witam z nadzieją że to wspaniałe miejsce jakim jest forum, jeszcze ożyje.
martin
Admin forum.krzesiny.org.pl
Posty: 1940
Rejestracja: 25 cze 2004, 10:41
gadu: 0
Lokalizacja: Komorniki

Re: Cześć

Post autor: martin »

Witaj serdecznie.

Jak widzisz nawet administrator zagląda tu raz na tydzień albo i rzadziej :(. Niestety forum umiera i raczej żadne "heroiczne" czyny tego nie zmienią, zresztą nie jesteśmy jedyni :(. Są w tej chwili szybsze i elastyczniejsze formy kontaktu i wymiany informacji, za to stale nas inwigilujące.

Marcin
ODPOWIEDZ