Przejęcie opieki nad forum przez SMLW "Krzesiny"

Zapraszam do wyrażania opini o forum. Czego brakuje, co zmienić, co się nie podoba, itp...

Moderatorzy: Sawicz, martin, Xlem, Drzemi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bzik
Wyróżniony!
Wyróżniony!
Posty: 1826
Rejestracja: 07 cze 2005, 15:19
gadu: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Przejęcie opieki nad forum przez SMLW "Krzesiny"

Post autor: bzik »

Komunikat
Forum 31 Bazy zostało przeniesione na serwer Stowarzyszenia Miłośników Lotnictwa Wojskowego „KRZESINY”. Stało się to z inicjatywy właściciela forum. Przesądziły względy funkcjonalne i organizacyjne.
Jako Stowarzyszenie zostaliśmy obdarzeni dużym zaufaniem, mamy nadzieję go nie nadużyć.

Drodzy Forumowicze. Piszę te słowa trochę z uczuciem gościa, któremu nieoczekiwanie wpadł ręce duży spadek.

To forum jest dziełem dziesiątek, a pewnie i setek zaangażowanych w nie osób. Dla naszego Stowarzyszenia ma wartość szczególną, bo na nim rodził się pomysł jego powołania. Mamy jednak świadomość, że forum to nie tylko Stowarzyszenie, że wiele zaangażowanych w forum osób nie chciało, bądź nie mogło się w nie angażować. Będziemy to dalej szanować. Forum nadal pozostanie otwarte na wszystkich miłośników lotnictwa wojskowego. Oczywiście miło nam będzie powitać nowych chętnych do Stowarzyszenia, chcielibyśmy jednak utrzymać forumową formułę, w której każdy będzie się tu czuł jak u siebie.

Przed nami pewnie jeszcze kilka, kilkanaście dni trudności technicznych, spowodowanych przenosinami na nowy serwer. W tych sprawach – tak jak dotychczas - na bieżąco będzie udzielał informacji Martin – nowy admin.

Na koniec chciałbym w naszym wspólnym imieniu serdecznie podziękować Ironowi za lata bezinteresownego zaangażowania, bez którego to forum dawno by zniknęło.Piotr Łysakowski
Prezes SMLW „Krzesiny”
ODPOWIEDZ