forum.krzesiny.org.pl

Lotnicze forum dyskusyjne
Teraz jest 17 gru 2018, 07:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 sie 2015, 20:01 
Admin forum.krzesiny.org.pl

adria napisał(a):
Dzień Dobry

Jestem rodowitą Poznanianką ale od paru lat (niestety) mieszkam w Luboniu. Nie wiem dlaczego ale w ogóle nie jestem z tym miastem związana. Jak zawsze mówię: "ja tylko tutaj śpię". Kupiłam kiedyś mieszkanie, bo było dużo tańsze niż w Poznaniu.
To tyle na wstępie.

Drodzy Panowie piloci "efów" :) Pozdrawiam Was serdecznie i dziekuję za dzisiejszy wspaniały przelot nad moim blokiem, w którym mieszkam (ul. Wschodnia :) w Luboniu). Wracaliście do bazy. Wspaniały widok!

Witamy na forum, pozdrowienia dla byłej sąsiadki, zapewne masz na myśli przelot w formacji związany z pokazami AirShow w Radomiu, być może kolejną okazją do zobaczenia F-16 w formacji będzie 5.09 podczaś swięta Bazy.

Pozdrawiam
Marcin

PostNapisane: 26 sie 2015, 18:53 
Mało aktywny
Mało aktywny

(...)
Witamy na forum, pozdrowienia dla byłej sąsiadki, zapewne masz na myśli przelot w formacji związany z pokazami AirShow w Radomiu, być może kolejną okazją do zobaczenia F-16 w formacji będzie 5.09 podczaś swięta Bazy.
(...)

Dobry Wieczór!

To super wiadomość! Mam nadzieję na mały pokaz F-16 nad moim osiedlem. Jesteście wspaniali - najlepsi :)
A teraz wieczorem dochodzą z lotniska jakieś dziwne odgłosy, jakby samoloty włączały dopalacze ale nie startowały. Co to jest?

Pozdrawiam serdecznie zza Warty i czekam na pokaz :)
Adrianna

P.S.
Właśnie zadzwonił do mnie kolega ze Starołęki i jakiś samolot przed chwilą przelatywał bardzo nisko nad jego domem i wykonywał wspaniałe ewolucje :) Jak ja mu zazdroszę takich widoków. A może panowie piloci powtórzycie te wspaniałe akrobacje teraz nad moim blokiem? :) Proszę!

Ostatnio edytowano 26 sie 2015, 19:01 przez adria, łącznie edytowano 4 razy

PostNapisane: 26 sie 2015, 18:54 
Mało aktywny
Mało aktywny

Ok.19:20 1 szt. przyleciała nad Kościan , nawrót i odlot w kier. na P-ń. I ok. 15 min. póżniej, kolejny ef.

PostNapisane: 26 sie 2015, 20:03 
Mało aktywny
Mało aktywny

Witam

Przed chwilą przelatywały nad moim blokiem (Luboń ul. Wschodnia) efy - super! Podziwiam pilotów tych maszyn, bo przecież jest już ciemno a oni tak sobie śmigają tam w górze :)

Mam pytanie w sprawie zbliżającego się święta Bazy, czy będzie można zwiedzać Bazę w Krzesinach w dniu 5 września?

Pozdrowienia!

PostNapisane: 26 sie 2015, 20:52 
Aktywny!
Aktywny!

Witaj.
Tutaj http://31blt.wp.mil.pl/pl/1_453.html
jest napisane:"Święto 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego jest świętem dla kadry, pracowników wojska oraz ich rodzin a także zaproszonych gości."

PostNapisane: 31 sie 2015, 18:22 
Mało aktywny
Mało aktywny

Witam

A przed godziną centralnie nad moim blokiem przeleciały 2 Jastrzębie :) Piękny widok! Teraz chyba mają tylko (mam nadzieję) bardzo krótką przerwę. Panowie piloci, czekam z mężem na balkonie na kolejny Wasz pokaz :)

Pozdrawiam serdecznie zza Warty (Luboń)
Ada

PostNapisane: 31 sie 2015, 18:30 
Mało aktywny
Mało aktywny

Gatar napisał(a):
Witaj.
Tutaj http://31blt.wp.mil.pl/pl/1_453.html
jest napisane:"Święto 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego jest świętem dla kadry, pracowników wojska oraz ich rodzin a także zaproszonych gości."

Ok. Dziękuję za informację. No cóż, 5.9.15 będę musiała zadowolić się podniebnym pokazem Efów, który na pewno będzie widoczny nad Luboniem, prawda? Gdyby wiadomo było, o której mniej więcej godzinie będą latały nad Luboniem, byłabym bardzo wdzięczna :)

Z pozdrowieniami
Ada

PostNapisane: 07 wrz 2018, 17:23 
Mało aktywny
Mało aktywny

Dziękuję pilotom F-16 za piękny dzisiejszy pokaz przelotów tuż nad moim blokiem w Luboniu. Uwielbiam na Was patrzeć, bo to co wyprawiacie tam wysoko sprawia, że ja i moi domownicy mamy ciary - rewelacja!
Mam nadzieję, że za chwilę znów Was zobaczymy za sterem Waszych maszyn - lornetkę zawsze mamy w zasięgu ręki:)

Pozdrawiam serdecznie
A

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1