forum.krzesiny.org.pl

Lotnicze forum dyskusyjne
Teraz jest 14 gru 2019, 23:09

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kandydaci na nowych moderatorów
Ankieta wygasła 05 maja 2009, 13:16
Grzes 16%  16%  [ 17 ]
Drzemi 25%  25%  [ 26 ]
Pat21-76 5%  5%  [ 5 ]
Rush 13%  13%  [ 13 ]
Xlem 17%  17%  [ 18 ]
Falcon300 5%  5%  [ 5 ]
Sawicz 19%  19%  [ 20 ]
Liczba głosów : 104
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 kwi 2009, 07:57 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

Ludzie skąd w was tyle agresji? wracam po 9 miesiącach, zaczynam nadrabiać zaległości i jestem przerażony... wybierzcie wkońcu tych modów i skończcie z tymi osobistymi wycieczkami

ja już za głosowałem lecz to pozostawię bez komentarza ;)

PostNapisane: 30 kwi 2009, 08:49 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

martin napisał(a):
Znam Norberta z innych forów i jakoś tam jest grzecznym użytkownikiem, może wystarczy go nie prowokować i nie starać się udowadniać na siłę, że nie ma racji.

Marcin

O dziękuje. :P Ale nie... nie, nie. Moje działania nie są sprowokowane.. Prowokacja to jest celowe działanie obliczone na określony skutek - wywołanie określonej reakcji u innej osoby. Jeśli ktoś tutaj na forum świadomie dopuszcza się prowokacji no to już jego sprawa, skoro to jest ostatnie do czego może się uciec z braku np. argumentów w dyskusji. Ale nie ze mną takie numery :wink:. I co to znaczy być "grzecznym" ? Nie przypominam sobie abym kogoś obrzucił kiedykolwiek wyzwiskami tudzież używał niecenzuralnych słów... itd. Więc chyba jestem grzeczny :P. Teoria Patyka, że oto z mojego powodu mojej "działalności" pojawiła się lawinowa potrzeba moderowania forum w trybie natychmiastowym jest chyba tylko Jego wydumaną teorią i coś mi się wydaje że wynika raczej wprost z niechęci do mojej osoby aniżeli jakichkolwiek bardziej merytorycznych przesłanek gdyż:
- dziwne tematy? Wybacz ale nie rozumiem. Pokrótce tylko powiem. Tematy, za które ja odpowiadam wg. mojej skromnej oceny zawsze trzymały merytoryczny poziom, bo zawsze starałem się aby wszystko tak jak w lotnictwie, (o którym cała ta bajka się toczy... ) profesjonalizm to podstawa. Zawsze staram się patrzeć najszerzej jak to tylko możliwe i pod każdym możliwym kątem... bo uważam, że tylko takie podejście zapewnia możliwie jak najbardziej rzeczową i konstruktywną dyskusję na taki czy inny temat. Tematy mniej merytoryczne, które miały być załóżmy z przymróżeniem oka - były takie właśnie. Od zawsze bowiem uważałem, że posiadanie dystansu do siebie jak i do otoczenia to jedna z ważniejszych cech osobowości i co ważne również z punktu widzenia forum - ułatwiająca kontakty interpersonalne. -Bełkot, -ogólnie spam? Gdybyś mógł się odnieść do jakichś konkretnych przykładów kolego, bo ogólnie to jest bełkot dla mnie co napisałeś. :wink: Chyba nie wszyscy rozumieją mpoje poczucie humoru.. jeśli sami jakimkolwiek poczuciem dysponują, w co coraz częściej zaczynam poważnie wątpić.
Co do paranoi nt. F-16. No cóż, lubie ten samolot. :P Kiedyś na innym forum pewna grupa osób była by gotowa mnie ukamienować i spalić na stosie.. tylko dla tego, że miałem czelność wejść w polemikę z jednym pilotem MiGa-29. Ja reprezentowałem swój punkt widzenia, oponent w dyskusji swój... i tak mogli byśmy sobie jeszcze dłuuugo i pewnie rzeczowo, konstruktywnie pogadać także z innymi, gdyby nie garstka mówiąc delikatnie ..nie , tego też nie napiszę, eufemistyczny eufemizm: niemądrych ludzi, którzy widzieli w owym pilocie przysłowiową świętą krowe - wyrocznię wszelkiej prawdy itd., za której sprzeciwienie się grozi kara śmierci. Oczywiście, pilot - to już mówi samo za siebie, nikt nie kwestionuje jego wiedzy itd. ale... ale weźmy innego pilota a może będzie miał inne, odmienne zdanie... weźmy jeszcze jednego, a pewnie powie jeszcze coś innego... Niestety, większość ludzi odznacza się rażącym brakiem wyobraźni - aby zrozumieć jak złożonym w gruncie rzeczy procesem jest rozmowa i ile zmiennych czynników trzeba brac na bieżąco pod uwagę. I wiecie co. Mając okazję posłuchać niedawno pilotów F-16 i co oni mówią nt. starć powietzrnych z MiGami zdałem sobie sprawę ze wiele moich przeczuć które gdzies tam kiedyś sygnalizowałem jako np. argument w dyskusji ptowierdziło się. :wink: Jedyne więc do czego mogę się przyznać bez bicia, to to że zawsze bronie swojego zdania jak i również i co więcej to, że zawsze jestem w stanie postrzegać wiele kwestii wieloaspektowo - co jest pierewszym i koniecznymm warunkiem do wzajemnego rozumienia się co samo w sobie jest zaletą gdyż prowadzi po torach do knstruktywnej i rzeczowej dyskusji. O polskiej mentalności i jej wadach pisałem już wielokrotnie. Na tym forunm znajduje kilka tkich powiedział bym książkowych a wręcz modelowych przykładów... :roll: Mówie to dlatego, że miałem okazję widzieć i odczuć jak do pewnych spraw na pozimie ludzkim, nie chodzi już tu o lotnictwo.. podchodzą inne nacje... ale o tym już nie będe pisał. Chyba większość "nieporozumień" rodzi się właśnie stąd - ze schematycznego myślenia - powielania tych samych zachowań w odniesieniu do konkretnych sytuacji, braku wyobraźni, braku elastyczności... swoistej mentalności. Stąd mamy to co się zwie "polskim piekiełkiem". :x Przekładając to znów na forum.. to już nawet nie kwestie charakterologiczne czy też w stylu bo:.. ja lubie F-16 a ty MiGa któregoś tam i mój jest bardziej mojszy niż Twój :wink: są powodem spięć i napięć bo to się da obejść. To raczej i przede wszystkim to o czy mowa powyżej..
Słowem dygresji, jak to się mówi.. dopóki dinozaury (przy cąłej sympatii dla nich :) ) nie wymrą, nowa era nie nastanie... :wink:

A w kwestii wyboru moderatorów. Nie sądze aby głosowanie było potrzebne, gdyż z całego obecnego składu forum wg mnie 75% to osoby które z powodzeniem mogły by to robić. :wink: Jest więc to strata czasu w pewnym sensie wg mnie i co więcej niepotrzebny plebiscyt popularności - chyba nie jesteśmy towwarzystwem wzajemnej adoracji a'la: "o super dziś wyglądasz! naprawde? nie, to ty super wyglądasz! no dobra ale ty wygladasz suprzej ode mnie! nie, nie możliwe, ja wyglądam super ale ty jesteś supersuprzejsza ode mnie" itd. cokolwiek to miało by znaczyć . Jeśli jednak większość uzna, że mamy głosować to róbmy to, głosujmy... mamy w końcu demokrację. Wydaje mi się że powinniśmy wybrać 3 osby i 3 następne które by je zastepowały. Już powiedziałem dlaczego tak. Jeśli chodzi o mnie, skoro już moja "kandydatura" została zgłoszona. Chętnie się tego podejmę, przez wzgląd na dobro tego miejsca, które jest bądź co bądż wspólnym "domem" - wielu ludzi, których połączyła jedna pasja, których nawiasem mówiąc bardzo lubię i szanuje... mimo, a nawet przez to że różnimy się w tym czy innym pogladzie na wiele spraw. I nie jest to jakś wazelina itp. - tak poprostu jest. Jeśli ktoś uzna, że dobrze zrobi oddając na mnie głos.. to niech głosuje, sam się nie wybiore :lol:.
To tyle w kwestii ~~.

Ostatnio edytowano 30 kwi 2009, 09:28 przez eNwings, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 30 kwi 2009, 09:28 
Admin forum.krzesiny.org.pl

raptorf22 napisał(a):
Jeżeli chodzi o Norberta, to na lotnictwo.net dostał zdaje się bana na kwartał.

NIe wiem, nie udzielam się - lotnictowo.net to nie cały internet

Marcin

PostNapisane: 30 kwi 2009, 09:53 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

O jeszcze zapomniałem... W ramach poluzowania nastrojóf i ogólnie dobrego samopoczucia dedykuję wszystkim tę piosenkę... http://www.youtube.com/watch?v=x7eg6LTlw9k :P 8) Miłego dnia!

PostNapisane: 30 kwi 2009, 11:01 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

Norbercie... cóż to za offtopy? bo mod będzie się gniewał :P

PostNapisane: 30 kwi 2009, 18:52 
Super aktywny
Super aktywny

martin napisał(a):
Wybranie na moderatorów jego trzech największych oponentów nie rozwiąże problemów a tylko je zaogni. Znam Norberta z innych forów i jakoś tam jest grzecznym użytkownikiem, może wystarczy go nie prowokować i nie starać się udowadniać na siłę, że nie ma racji.

Marcin

Jakoś nie widzę się, na liście osób mogących być moderatorami. A pozostałe osoby wcale nie są największymi oponentami kol. eNwingsa. Ja także poznałem Go na innych forach i mam całkiem odmienne zdanie na temat Jego osoby. Nawet na belgijskim forum pisze tylko o eF-ach 16-ych.

PostNapisane: 30 kwi 2009, 21:46 
Admin forum.krzesiny.org.pl

Płetwa napisał(a):

Jakoś nie widzę się, na liście osób mogących być moderatorami.

Och przepraszam najmocniej , że o tobie zapomniałem, to się więcej nie powtórzy.

PostNapisane: 01 maja 2009, 13:54 
Super aktywny
Super aktywny

Nie przepraszaj, bo nie miałem na myśli że mnie nie ma, a powinienem. Tylko, że ja się nie widzę jako moderator na tym forum. Nie byłbym dobrym modem tutaj.

PostNapisane: 05 maja 2009, 13:28 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

No i wybory zakończone:
Cytuj:
Ankieta zakończyła się Wto Maj 05, 2009 2:16 pm
Grzes 16% [ 17 ]
Drzemi 25% [ 26 ]
Pat21-76 5% [ 5 ]
Rush 13% [ 13 ]
Xlem 17% [ 18 ]
Falcon300 5% [ 5 ]
Sawicz 19% [ 20 ]

Gratulacje dla zwycięzców- grono Modów nam się powiększyło-życzę Wam mało pracy moderatorskiej i jak najmniej konfliktów na forum wymagających interwencji.

Dzięki serdeczne wszystkim którzy oddali swój głos na mnie.

"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupery

PostNapisane: 06 maja 2009, 12:35 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

zwycięzcy jak widać z pierwszej ligi i o to chodziło.

Wielki dzięki za wszystkie głosy na mnie!!!

PostNapisane: 08 maja 2009, 18:38 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

Również dziękuję za głosy na mnie.

Mam nadzieję, że szybko nastąpi zdanie i objęcie obowiązków moderatorskich :mrgreen: , bo porządki czas zacząć.

PostNapisane: 08 maja 2009, 23:19 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

Także dziękuję. :)

PostNapisane: 10 maja 2009, 10:00 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

Chwilami to aż się czytać nie chce:
Cytuj:
Nie ..... najlepiej jak by same F-16 latały .

W armii, liniach lotniczych, aeroklubach bo efy(16-ste) mogą wszystko.. :lol:[/quote]
Cytuj:
Taa... "wszystko"

Cytuj:
Cytuj:
Oczekiwałem, że oczekiwałeś takiej reakcji, ja natomiast oczekiwałem takiej jak Twojej...

Cytuj:
Co to za zdanie jest w ogóle??

Hehe, Alter ego się odezwało.

Cytuj:
No jak to możliwe?? Cały czas podkreślasz w postach "Moja" eskadra, "My" mamy prawa autorskie do znaku Fulcrum Driver, "Ja", "u mnie", a teraz mówisz że Cie to nie obchodzi. Resztki poważania dla Twoich zainteresowań, pierzchły z mej głowy. :roll:

To tylko kilka przykładów wpisów(w ostatnio Aktywnych tematach -nicki autorów usunięte bo to tylko kilka przykładów z wielu-nie mam zamiaru kogokolwiek piętnować) które nie wnoszą nic nowego do tematu dyskusji; ich jedynym celem jest Wasza subiektywna ocena osób -autorów wcześniejszych postów. To jest największą przypadłością Forum którą powinniśmy wyeliminować; dyskutujmy o tematach-NIE O OSOBACH.
Wszyscy już dawno wyrośliśmy z piaskownicy; po co za sobą ciągnąć retorykę typu: "...Wojtuś jes gupi i ma wszy i go nie lubie bo mi polozwalał babki..."

Myślę że to jest podstawowe zadanie naszych Modów -powodzenia!

"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupery

PostNapisane: 10 maja 2009, 19:48 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

Tylko kiedy admiin, się zlituje i nastąpi to przekazanie obowiązków?

PostNapisane: 10 maja 2009, 20:32 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

I ja dziekuję za głosy/zaufanie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1