forum.krzesiny.org.pl

Lotnicze forum dyskusyjne
Teraz jest 17 gru 2018, 07:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 wrz 2007, 18:26 
Wyróżniony!
Wyróżniony!

jak w temacie postu. stęskniłem się za rnav-em. kupię jakikolwiek skaner nasłuchowy analogowy (może być nawet uszkodzony - byle nie przejechany przez TIR-a :wink: ) patrzyłem na allegro i nawet fajne ceny (do około 50 zeta) ale koszt wysyłki minimum 15 zeta albo 20 (różnie). z tego co mi wiadomo to paczke ze skanerkiem można wysłać za 8-9 zeta. jak cóś to piszcie albona maila marcin1323@o2.pl albo gadulca 7336587 pozdro :D

Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 10:31 
Prawie moderator!
Prawie moderator!

Wnioskująć po zmienionym podpisie:
Cytuj:

kupiłeś już jakieś urządzonko. :) Przedstawisz je?
Mam też nadzieję, że podzielisz się doświadczeniami z praktyki i osiągnięciami nasłuchowymi! ;)

A tak w ogóle to czego zamierzasz tam słuchać u siebie? Bo do wojskowej infrastruktury to nie masz chyba za blisko? Za to widzę jedyne 8NM do punktu Dodek! 8)

Kontakt ze mną przez mejlanie odbieram "pw"!

Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2007, 18:26 
Wyróżniony!
Wyróżniony!

Spitfire napisał(a):
Wnioskująć po zmienionym podpisie:
Cytuj:

kupiłeś już jakieś urządzonko. :) Przedstawisz je?
Mam też nadzieję, że podzielisz się doświadczeniami z praktyki i osiągnięciami nasłuchowymi! ;)

A tak w ogóle to czego zamierzasz tam słuchać u siebie? Bo do wojskowej infrastruktury to nie masz chyba za blisko? Za to widzę jedyne 8NM do punktu Dodek! 8)

DODEK , EPPL (często ostanio tam bywam) i óżne okazjonalne wypady, npo. we wtorek jade na EPLL I MOżE NA EPLY, ale wszystko zależy czy dostane ten skaner. kupiłem go od użytkownika lotnictwo.net.pl, i dziś go wysłał (tak, dziś, bo jest z krakowa a tam jest czynna poczta główna w niedziele) mam nadzieje go dostać. jak się spoźni to bedzie jak znalazł na piknik i pokazy w płocku (EPPL) za tydzień w sobote
co do wojskowej infrastruktury to TMA z leźnicy się kończy w Gostyninie, po drugie czasem jakaś "niespodzianka" się trafi, po trzecie w płocku ma ruszyć od listopada LPR. To zaledwie 20 kilometrów w linii prostej :twisted:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1