forum.krzesiny.org.pl

Lotnicze forum dyskusyjne
Teraz jest 20 wrz 2019, 12:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

W jaki symulator lotu najchętniej i najczęściej gracie?
Flanker 2.0 9%  9%  [ 5 ]
Falcon 4.0 22%  22%  [ 12 ]
Falcon 5.0 0%  0%  [ 0 ]
DID F-22 Total Air War 0%  0%  [ 0 ]
F-22 Flightning 3 2%  2%  [ 1 ]
F-16 Aggressor 4%  4%  [ 2 ]
Mirage 2000 0%  0%  [ 0 ]
MiG-29 Fulcurum 9%  9%  [ 5 ]
Inny 54%  54%  [ 29 ]
Liczba głosów : 54
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 gru 2003, 12:18 
Kod:
W jaki symulator lotu najchętniej i najczęściej gracie?

Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2003, 12:19 
Ja ogólnie gram we wszystkie w/w, ale najchetniej we Flankera 2.0!!

Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2003, 13:14 
Super aktywny
Super aktywny

Swego czasu pół życia spędzałem przy EF2000 - piękna sprawa, szkoda, że mam teraz zbyt szybki komputer by w nią grać (gra wariuje, przy 160 węzłach mam wrażenie jakbym przekraczał barierę dźwięku ;) ).

Teraz bardzo często i chętnie fruwam na FS2002 Pro, głównie po Polsce, ale czasami zdarza mi się zrobić jakiś zagraniczny wypad.

Co do Flankera 2.0 (właściwie 2.3) to owszem, fajna sprawa, tylko niestety rzadziej gram ze względu na mniejsze możliwości niz w FS :-)

Przymierzam się do LockOn, grał ktoś ? Wrażenia ?

Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2003, 15:07 
Cougar w EF2000, ale jezeli masz takie fajne efekty jak bariera dzwieku to tylko pozazdrościć!Z tym Flankerem jak chyba wiesz chodzi o stworzenie sieciowej eskadry.

Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2003, 15:19 
Ja w lock on grałem (demo), ale takie jakieś nieteges... Nie chciało mi się klawiszologi czytać i zanim wpadłem na to co do czego służy gra mi się znudziła. Poza tym, lecąc A-10 nie mogłem trafić z działka w czołg i to było bardzo bebe :)
Poza tym najczęściej gram w Ił-2 ! Tylko, ze też mam jakąś zje*aną kopię i mogę grać tylko w samodzielnie tworzone misje... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2003, 15:26 
Powiem wam szczerze, ze najlepsze jest to co juz jest wypróbowane.Ja grałem chyba we wszystkie symulatory i doszedłem do wniosku, ze czym nowszy symulator, tym mniej realistyczny.Te zamieszczone w ankiecie oprócz F-16 Aggressor są moim zdaniem najlepsze.Dodam jeszcze, ze zaczynam sie bawic w EF2000 i widze ze prezentuje sie nieźle!

-------------------------------------------------------------------------------------
Z przyjemnoscią czytam wasze opinie!!!

Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2003, 06:01 
Ja jedynie z tych symulatorow gralem we Flankera i musze przyznac, ze potrafilem zrobic beczke, a po niej break-a, moze wydac sie smieszne, ale na poczatku bylo to dla mnie trudne :D

Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2003, 13:56 
Combat nie dziwie się, sterowanie z początku(jezeli sie jeszcze w ustawieniach namiesza)jest dosyć dziwne.Np na klawiaturze gdy sie gra, to jak damy zeby samolot leciał w dół, to lotki cały czas będą w dół.Czasem nawet ciężko jest dać samolot na pozycje równoległą do ziemi.Ciągle te tylnie lotki są minimalnie w góre, lub w dół.Polecam Joystick ;)

Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2003, 19:19 
ja nie mam joystick, ale chyba kupie, a poza tym jest jakis przycisk, nie pamietam jaki, ze mozna ustabilizowac tor lotu. :D

Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2003, 19:28 
A tak masz racje, to jest chyba ten, który pozwala po wykonaniu COBRY(gdy nie udała sie za bardzo), ustabilizowac lot.

Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2003, 20:15 
Cos takiego tam jest, tylko nie pamietam ktory, bo dawno nie gralem, teraz tylko czasem w FS'02 :D Nawet fajne ale nie to co Flanker :(

Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2003, 20:30 
Jezeli taki jestes zapaleniec Flankera jak ja to wpisz sie na liscie w temacie Eskadra Flankera.Za niedługo zacznę tworzyc strone(podstrone 3elt.com)i tam bedą podane wymagania.

Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2003, 20:51 
Wyróżniony!
Wyróżniony!

ja tam modziłem w ił-2, a jeszcze wcześniej w DOWN PATROL , teraz niestety nie mogę dorwać kopii.
a terz z innej parafii :lol:
uwielbiam grać w collina 2, a ostatnio wciągła mnie c&c tiberian sun...
no , to juz nie mieszam

Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2003, 20:57 
Chodzi tu głównie o zebranie głosu, bo jak wiecie mam zamiar zrobic eskadre i musze wiedziec w co chcecie grac.Mnie to wszystko obojętne, bo grałem w kazdą z wyzej wymienionych gier, a nawet w te, których na liscie nie ma ;)

Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2003, 21:01 
Wyróżniony!
Wyróżniony!

wiem, że ciągnę nie na temat, ale jakbyście mieli jakieś dane o wyścigach w sieci, njalepiej collin, to dajcie cynk, lapiej czuję się za kólkiem, niż za sterami, a niemiałem okazji do zmierzenia się z kimś innym

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1